آشنایی با سپاهانِ لیگ هفدهم

[ad_1]

سپاهان با تمام پتانسیل خود مقابل تراکتورسازی

آشنایی با سپاهانِ لیگ هفدهم

Share

آشنایی با سپاهانِ لیگ هفدهم
تیم فوتبال سپاهان در آخرین دیدار تدارکاتی خود برابر تراکتورسازی با تمام پتانسیل خود مقابل این تیم صف آرایی کرد.
به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از “ورزش سه”، سپاهانی ها که کم کم با ترکیب اصلی خود برای لیگ هفدهم آشنا می‌شوند، مقابل تراکتورسازی با دستور کرانچار با تمام موجودی خود برابر این تیم قرار گرفتند.

کرانچار در این دیدار از لی اولیویرا برای حفاظت از چارچوب دروازه استفاه کرد؛ سنگربانی که یکی از معدود بازمانده های تیم عبدالله ویسی در لیگ شانزدهم است.

در خط دفاعی ترکیب 4 نفره طلایی پشوان، متفاوت از سال گذشته است؛ آنها عزت الله پورقاز و سیاوش یزدانی را برای جایگزینی موسی کولیبالی و شجاع خلیل زاده به خدمت گرفتند و عارف غلامی ملی پوش سابق تیم جوانان، دیگر مهره ی در دسترس زلاتکو کرانچار است.
در مقابل تراکتورسازی به دلیل حضور میلاد سرلک در اردوی تیم امید، کرانچار مجبور به ایجاد تغییراتی در خط دفاعی خود شد و از عزت الله پورقاز، سیاوش یزدانی و عارف غلامی به صورت همزمان استفاده کرد و به انتقال پورقاز به خط میانی، زمینه حضور غلامی و یزدانی در قلب خط دفاعی فراهم شد؛ اتفاقی که در دیگر دیدارهای دوستانه رخ نداده بود. سعید آقایی و حسن جعفری هم دو مدافع چپ و راست سپاهان در مقابل تراکتورسازی بودند که در لیگ هم وظیفه ی دشواری با توجه به نداشتن جایگزین، پیش رو دارند.

عزت الله پورقاز، جلال علی محمدی، شاهین ثاقبی، مهرداد محمدی و رسول نویدکیا، مردان خط میانی سپاهان بودند تا مدافع جدید سپاهانی ها برای اولین بار در پست هافبک دفاعی بازی کند و کرانچار از منافع چند پسته بودن او استفاده کند.

تک مهاجم سپاهانی ها هم ساسان انصاری بود تا تاحدود زیادی با ترکیب اصلی پدیده ایها آشنا شویم.

البته یزدانی، غلامی و پورقاز یک رقیب جدید هم دارند که مدافع برزیلی تازه‌وارد سپاهان است، اما این مدافع تازه به اردوی سپاهانی ها اضافه شده و بعید به نظر می رسد کرانچار از ابتدای بازی ها او را در ترکیب اصلی قرار دهد. همچنین زلاتکو کرانچار از ضرورت اضافه شدن یک مهاجم به ترکیب تیمش گفته است؛ با این حال زلاتکو کرانچار به اسکلت اصلی خود برای لیگ هفدهم دست یافته و در مسابقات لیگ شاهد تغییرات زیادی در ترکیب این تیم نخواهیم بود.


آشنایی با سپاهانِ لیگ هفدهم


دیدگاه کاربران ( 3 مورد )

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *