دو شهرآورد در ۲۶ روز

[ad_1]

از مصاف نقش جهان تا دیدار در فولادشهر

دو شهرآورد در ۲۶ روز

Share

دو شهرآورد در ۲۶ روز

تنها ۲۶ روز قبل از مصاف رسمی در ورزشگاه فولادشهر تیم‌های اصفهانی امشب در قالب دیداری دوستانه در استادیوم نقش جهان به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از ایمنا، وقتی که سپاهان و ذوب‎آهن تصمیم گرفتند تا چند روز مانده به شروع لیگ هفدهم به مصاف هم بروند قرعه‌کشی این مسابقات انجام شده و از همان زمان معلوم بود که این ۲ تیم باید در هفته چهارم این رقابت‌ها با هم دیدار کنند.
با وجود علم به این موضوع ۲ باشگاه همشهری اصفهانی دلیلی ندیدند که از رویارویی با یکدیگر صرفنظر نمایند و رضایت دادند تا ظرف کمتر از یک ماه ۲ شهرآورد را برگزار نمایند به این ترتیب که یک بار در قالبی دوستانه و مرتبه دیگر در چارچوب دیداری رسمی با هم روبرو شوند.
برنامه کامل لیگ هفدهم هم سه روز پیش اعلام و بر اساس آن مشخص شد که دیدار ذوب‌آهن و سپاهان از هفته چهارم، بیست‌وششم مردادماه برگزار خواهد شد. به این ترتیب، تیم‌های اصفهانی به فاصله ۲۶ روز از یکدیگر در ۲ شهرآورد شرکت خواهند کرد. البته بین این ۲ دربی علاوه بر اینکه اولی دوستانه و دومی رسمی است یک تفاوت مهم دیگر هم وجود دارد و آن اینکه مصاف اول در ورزشگاه نقش جهان برگزار خواهد شد اما میعادگاه دیدار دوم به این دلیل که ذوب‌آهن میزبان آن است استادیوم فولادشهر خواهد بود.
دیدگاه کاربران ( 3 مورد )

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *