کرانچار: از نتیجه ناراضی نیستم / در گلزنی می لنگیم

[ad_1]

هافبک برزیلی از هافبک ازبکستانی به سپاهان نزدیک تر است

کرانچار: از نتیجه ناراضی نیستم / در گلزنی می لنگیم

Share

کرانچار: از نتیجه ناراضی نیستم / در گلزنی می لنگیم
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: در بخش‌هایی از بازی با ذوب‌آهن در بازیسازی خوب بودیم ولی هنوز در گلزنی می‌لنگیم.

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از خبرنگار ایمنا، زلاتکو کرانچار پس از شکست ۲ بر صفر تیمش در شهرآورد دوستانه فوتبال اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به هدفی که در این مسابقه داشتیم کاملاً دست یافتیم و با وجود شکست، نقاط ضعف خود را شناختیم. در بخش‌هایی از بازی در بازیسازی خوب بودیم ولی هنوز در گلزنی می‌لنگیم.

وی افزود: با وجود شکست دید مثبتی به این مسابقه دارم و تا بازی با سایپا نقاط ضعف خود مثل مشکل در خط میانی زمین را برطرف می‌کنیم. در بازی امشب توپ را آنطور که باید کنترل نکردیم و فرصت را در ضدحمله در اختیار حریف می‌گذاشتیم. البته در کل از نتیجه ناراضی نیستم.

کرانچار در پاسخ به این سوال که چرا برای حل مشکل گلزنی تیمش ساسان انصاری را از ابتدا به بازی نگرفت، گفت: به این دلیل از انصاری استفاده نکردم که حداقل از ۲ بازی اول لیگ محروم است که امیدواریم محرومیت او کاهش پیدا کند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در مورد اینکه ذوب‌آهن منسجم‌تر از سپاهان بازی کرد و عدم هماهنگی بازیکنان موجب نگرانی هواداران سپاهان در آستانه آغاز لیگ برتر شده است بیان داشت: ذوب‌آهن منسجم بود ولی این تیم تنها سه بار موفق شد به سوی دروازه ما شلیک کند که ۲ گل هم زد ولی ما حملات متعددی داشتیم و فقط نتوانستیم گل بزنیم. این یکی از مشکلات ماست که امیدوارم بتوانیم این مشکل را تا بازی با سایپا رفع کنیم.

وی در مورد اینکه آیا سپاهان بازیکن دیگری جذب خواهد کرد یا خیر اضافه کرد: ژایرو رودریگز امروز بازی با کیفیتی انجام داد و منتظر مروان حسین هم هستیم. احتمال دارد یک بازیکن برزیلی دیگر نیز به جای سرور جپاروف جذب کنیم و فکر می‌کنم بعد از هفته دوم کامل خواهیم بود. همچنین میلاد سرلک که با تیم ملی امید در قرقیزستان است به ما ملحق خواهد شد. با دید مثبت به استقبال بازی با سایپا در هفته نخست لیگ می‌رویم و شکست برابر ذوب‌آهن خللی در کار ما ایجاد نخواهد کرد.

کرانچار در مورد اینکه آیا بازیکن مدنظر او هافبک بازیساز است تصریح کرد: او نشان داده که می‌تواند در پست هافبک بازیساز هم کیفیت خود را نشان دهد. این بازیکن برزیلی در چند روز آینده به اصفهان می‌آید و امیدوارم بتوانیم با او به توافق برسیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در مورد مذاکره با یک بازیکن ازبکستانی اظهار کرد: آن بازیکن تا دی ماه با پاختاکور قرارداد داشت و سخت بود او را از این تیم جدا کنیم. در کل بازیکن برزیلی به سپاهان نزدیک‌تر است تا این بازیکن ازبک.

وی در مورد تأثیر شکست در بازی تدارکاتی برابر ذوب‌آهن در روحیه بازیکنان تیمش گفت: این یک بازی تدارکاتی بود و هدف بازی تدارکاتی هم این است که ضعف‌های تیم مشخص شود تا برای حل کردن آنها تلاش کنیم.

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *